Europa League, Turul II preliminar, partidele retur

Europa League, Turul II preliminar, partidele retur

Echipele scrise cu Bold s-au calificat în turul III al competiției.

Alashkert – Sutjeska 0-0 (în tur 1-0)

Laci – MOLDE 0-2 (în tur 0-3)

AEK Larnaca – Dundalk 4-0 (în tur 0-0)

Trencin – Gornik Zabrze 4-1 (în tur 1-0)

Dinamo Minsk – Dunajska Streda 4-1 (în tur 3-1)

Flora Tallinn – APOEL Nicosia 2-0 (în tur 0-5)

Slavia Sofia – Hajduk Split 2-3 (în tur 0-1)

Trakai – Partizan Belgrad 1-1 (în tur 0-1)

Valletta – Zrinjski 1-2 (în tur 1-1)

Hacken – RB Leipzig 1-1 (în tur 0-4)

Lillestrom – LASK Linz 1-2 (în tur 0-4)

Admira – CSKA Sofia 1-3 (în tur 0-3)

AIK Stockholm – Nordsjaelland 0-1 (în tur 0-1)

Apollon Limassol – Zeljeznicar 3-1 (în tur 2-1)

Lincoln Red Imps – TNS 1-1 (în tur 1-2)

Niedercorn – Honved 2-0 (în tur 0-1)

Sparta Praga – Subotica 2-1 (în tur 0-2)

FC Vaduz – Zalgiris 1-1 (în tur 0-1)

Atromitos – Brest 1-1 (în tur 3-4)

Mariupol – Djugarden 2-1 (în tur 1-1)

Slovan Bratislava – Balzan 3-1 (în tur 1-2)

Asteras Tripolis – Hibernian 1-1 (în tur 2-3)

Besiktas – B36 Torshavn 6-0 (în tur 2-0)

FC Copenhaga – Stjarnan 5-0 (în tur 2-0)

Vikingur – Torpedo Kutaisi 0-4 (în tur 0-3)

Vitesse – Viitorul 3-1 (în tur 2-2)

NK Maribor – Chikhura 2-0 (în tur 0-0)

Sarajevo – Atalanta 0-8 (în tur 2-2)

Domzale – Ufa 1-1 (în tur 0-0)

FCSB – Rudar 4-0 (în tur 2-0)

Alkmaar – Kairat Almaty 2-1 (în tur 0-2)

Bordeaux – Ventspils 2-1 (în tur 1-0)

Rangers – Osijek 1-1 (în tur 1-0)

Sarpsborg – St. Gallen 1-0 (în tur 1-2)

Drita – Dudelange 1-1 (în tur 1-2)

Burnley – Aberdeen 3-1 (în tur 1-1)

La Fiorita – Spartaks Jurmala 0-3 (în tur 0-6)

Lech Poznan – Șahtior Soligorsk 3-1 (în tur 1-1)

Crsaders – Olimpja Ljubljana 1-1 (în tur 1-5)

Radnicki Nis – Maccabi Tel Aviv 2-2 (în tur 0-2)

Rio Ave – Jagiellonia 4-4 (în tur 0-1)

Ujpest – Sevilla 1-3 (în tur 0-4)

Hafnarfjordur – Hapoel Haifa 0-1 (în tur 1-1)

Valur – Santa Coloma 3-0 (în tur 0-1)

Lasă un răspuns